top of page

UNIKATOWA WODA ŹRÓDLANA

Firma Unikat to źródło pysznej wody źródlanej, średnio-zmineralizowanej występującej w trzech rodzajach: niegazowana, lekko gazowana oraz gazowana. W ofercie naszej jest także szeroka gama napojów smakowych gazowanych, zrobionych na wodzie źródlanej. Są to smaki kiwi, cola, brzoskwinia, jabłko-mięta, ananas, cytryna, gruszka, kultowa oranżada czerwona i wiele innych.

Codzienna praca w trosce o jakość, smak, dbałości o każdy szczegół, umożliwia coraz szerszemu gronu Klientów na poznanie naszych produktów.

Bezpieczne, smaczne i najwyższej jakości produkty firmy Unikat są już cenione wśród coraz większej ilości miejsc.


Poznaj je już teraz!

WODA I NAPOJE

woda_unikat-6273-scaled.jpg

Franczyza Unikat

Sukcesywnie poszerzane grono Klientów, zadowolonych odbiorców pozwoliło firmie Unikat na stworzenie własnej sieci dystrybucji. Regularność i dopasowanie ilości dostaw powoduje, że produkty firmy Unikat są dostępne w wielu miejscach. Możliwość sprawdzenia jakości naszych produktów, szybkie, regularne i elastyczne dostawy – to nas wyróżnia. Nieodpłatne dostarczenie ich pod wskazany adres gwarantuje dostępność naszych produktów zawsze wtedy, gdy są potrzebne. Jeszcze dziś sprawdź naszą ofertę!

O UNIKACIE

Firma Unikat na polskim rynku pojawiła się w 1991 roku. Od początku swojego istnienia dużą uwagę kładliśmy na aspekty związane ze środowiskiem, ekologią. W związku z tym, jako jedni z pierwszych, już 2001 roku, butelki PET zamieniliśmy na szklane butelki 330ml. Podlegają one zwrotowi, są wielokrotnego użytku.

Firma Unikat produkcję rozpoczynała od wody gazowanej i niegazowanej. Obecnie jest także producentem smakowych wód gazowanych na bazie wody źródlanej Unikat, które cieszą się sporym uznaniem wśród klientów.

Unikat to nieustannie rozwijająca się firma: sukcesywnie udoskonalamy nasz park maszynowy oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bezpieczne i smaczne. Wszystkie wody i napoje są skrupulatnie badane i testowane w Zakładzie Tworzyw Uzdrowiskowych PZH w Poznaniu.

Smak naszych produktów zawdzięczamy głębokim źródłom wody, z terenów czystych ekologicznie. Woda posiada szeroko udokumentowane poświadczenia jej bogactwa. Dzięki filtracji przez setki tysięcy lat, izolacji geologicznej, wody firmy Unikat wyróżniają się wysoką czystością mikrobiologiczną, stałym składem chemicznym oraz dużą zawartością mikro i makro składników. Wszystko to sprawia, że produkty firmy Unikat korzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Codziennie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty oraz dopasowania jej do najwyższych wymagań naszych Klientów.

Każda utrata wody z organizmu może być stanem jego zagrożenia! Pamiętajmy o tym podczas wyboru wody! Regularne spożywanie wody źródlanej Unikat pomaga utrzymać ciało w dobrej formie, a samopoczucie na najwyższym poziomie!

Zapytaj nas o wodę i napoje gazowane Unikat już dziś i zadbaj o swoje samopoczucie

woda_unikat-6256-scaled.jpg
bottom of page